Kursy rosyjskiego

Szkoła języka rosyjskiego AKRUSS oferuje Ci naukę języka rosyjskiego w grupach liczących maksymalnie 4 osoby. Dzięki temu będziesz miał możliwość bardzo aktywnego uczestnictwa w zajęciach, co ułatwi Ci utrwalanie zdobywanej wiedzy. Kameralne warunki i przyjazna atmosfera pomogą Ci również przełamać bariery i ewentualne onieśmielenie.

Zajęcia odbywają się 1-2x w tygodniu po 60 min. dla młodzieży i dorosłych oraz po 45 min. dla dzieci.
Liczebność grupy i koszt zorganizowanego szkolenia firmowego ustalane są indywidualnie.

Cennik

Język rosyjski ogólny, przygotowanie do matury i egzaminów na certyfikat Język rosyjski biznesowy
Język rosyjski dla dzieci

W grupie 4 os.: 25,00 zł/os./60 min.
W grupie 3 os.: 30,00 zł/os./60 min.
W grupie 2 os.: 35,00 zł/os./60 min.
Indywidualnie: 60,00 zł/os./60 min.

Język rosyjski biznesowy
W grupie 4 os.: 35,00 zł/os./60 min.
W grupie 3 os.: 40,00 zł/os./60 min.
W grupie 2 os.: 45,00 zł/os./60 min.
Indywidualnie: 80,00 zł/os./60 min.

Język rosyjski dla dzieci
W grupie 4 os.: 20,00 zł/os./45 min.
W grupie 3 os.: 25,00 zł/os./45 min.
W grupie 2 os.: 30,00 zł/os./45 min.
Indywidualnie: 45 zł/os./45 min.

Ceny nie zawierają kosztów podręcznika.
Rozliczenia odbywają się co miesiąc z góry. Opłaty należy dokonywać na ostatnich zajęciach w bieżącym miesiącu.

Opinie o szkole AKRUSS

Agnieszka
Agnieszka
Czytaj więcej
„Warto uczyć się w AKRUSS, gdyż miła atmosfera, ale też poważne podejście do uczniów, szczera chęć przekazania wiedzy i anielska cierpliwość Pani Agnieszki sprawiają, iż w tej szkole po prostu nie można nie nauczyć się tego języka. Fajnie, że znalazła się w Gorzowie osoba, która wbrew obecnie panującej modzie na języki zachodnie chce zainteresować językiem rosyjskim.”
Grzegorz
Grzegorz
Czytaj więcej
„Zdawałem maturę po 20 latach od ukończenia szkoły i właściwie los sprawił, że trafiłem do pani Agnieszki. Jak się niebawem okazało, był to strzał w „10”, bo w niecałe 4 miesiące pani Agnieszka potrafiła mnie bardzo dobrze przygotować do matury z języka rosyjskiego, a właściwie wykrzesać ze mnie wszystko to, co gdzieś przez wiele lat uleciało. Dziękuję za Jej profesjonalizm i wiedzę, którą potrafiła mi przekazać. I oczywiście za miłą atmosferę.”
Anna
Anna
Czytaj więcej
„Potrzebowałam osoby, która przygotuje mnie do egzaminów doktorskich z języka rosyjskiego (dyscyplina finanse) i wybrałam Szkołę języka rosyjskiego AKRUSS Pani Agnieszki Kowalskiej, która została mi polecona przez zaprzyjaźnioną osobę. Jak się później okazało, lepiej trafić nie mogłam. Do zajęć przystąpiłam z wielkimi obawami po bardzo długiej przerwie, ale zupełnie niepotrzebnie, ponieważ Pani Agnieszka to profesjonalistka w każdym calu i jak się okazało zorientowana również w materii dotyczącej egzaminów doktorskich, co niezwykle mnie uspokoiło. To właśnie jej pomoc, profesjonalizm, ogromna wiedza, jak również umiejętności tłumaczenia zawiłości językowych, oraz niezwykle dobry kontakt ze słuchaczem, czyli ze mną, przełożyło się na bardzo przyjemną atmosferę podczas zajęć i sprawiło, że języka rosyjskiego uczyłam się z przyjemnością.”
Ludmiła
Ludmiła
Czytaj więcej
„Serdecznie polecam naukę języka rosyjskiego z panią Agnieszką Kowalską. Profesjonalizm, zaangażowanie, niesztampowe podejście sprawiają, że nauka sama wchodzi do głowy. Pani Agnieszka korzysta z różnych źródeł i materiałów, również z nowoczesnych technologii, co bardzo uatrakcyjnia zajęcia i pomaga w nauce. Uczyłam się u pani Agnieszki ponad 2 lata i uważam ten czas za maksymalnie wykorzystany.”
Poprzedni
Następny

Kontakt

Ze względu na organizację pracy ze wszelkimi pytaniami prosimy zwracać się telefonicznie +48 507 301 755 lub mailowo: nauka@rosyjskiwgorzowie.pl.